ACTOR HEADSHOT/ HERECKÉ PORTRÉTY

“Chcete portrét/ headshot/ nebo hezkou fotku? @fabiana.mertova.photo_video is the best”

Hana Vagnerová

"Praha má #headshot fotografku. Doporučuju @fabiana.mertova.photo_video. Milá, schopná, rychlá, přesná"

Petra Bučková

"Konečně někdo, kdo umí headshoty! Je radost, když mi herci posílají fotky od Vás Jsem majitelka castingové agentury a vy jste zázrak mezi fotografy."

Gabriela Dorantová

"Fabiana Mertová dělá krásný fotky."

Jam Casting

"Vystihla mě v různých charakterech a rolích"

Kateřina Veselá

"Když koukáš na fotky a máš pocit, že vás tam žije víc. Díky Fabianě za tyhle chameleoní proměny a skvěle strávenej společnej čas "

Jindřiška Dudziaková

"Fabiana.Mertova_photo.video- s ní je radost spolupracovat! Miluju její fotky"

Selma_foractors

"Vaše fotky mají duši, jak jsem to v ČR neviděla."

Alea Doláková

Focení probíhá v bytovém ateliéru v centru na Prahy, kde se budete cítit jako doma. Vytvořit zajímavý headshot je o spolupráci, vy měníte výrazy a já podle toho měním světla a styling, které pomáhají vyznění konkrétního charakteru.

K focení hereckých headshotů si vezměte různě barevné druhy svrchního oblečenít (např: trička, košili, šaty, mikinu, bundu, co rádi nosíte, něco barevného, atd.) a při výběru myslete na to, do jakých charakterů chcete být nafoceni.
 

Klasická fotografická session trvá přibližně 2-3 hodiny (podle množství svíceí), vyfotím více fotek, aby bylo co z čeho vybírat a po společném výběru vznikne cca 10 upravených vyretušovaných fotek, které Vám dodám v tiskové kvalitě a webové kvalite + možnost úprava formátu fotek na sociální sítě (instagram). 

Vytvořím Vám book různorodých fotografií, pro které ukáží váš herecký potenciál pro budoucí role jak ve filmu, reklamě a divadle.

Napište mi a já Vám pošlu orientační ceník

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn